درباره شرکت آرتا اکسون

این مجموعه درسال 1395 با نگرشی جدید به صنایع معدنی و فولادی با تکیه بر دانش فنی، سوابق تخصصی کادر مجرب و همت دست اندرکاران این مجموعه، فعالیت خود را آغاز نموده و درحال حاضر در زمینه تولید و تامین مواد اولیه فرآوری شده مورد استفاده در صنایع فولاد و ریختهگری، ساخت، تامین و واردات انواع تجهیزات مکانیکی مورد نیاز صنایع، مشاوره، طراحی و ساخت انواع قطعات پیچیده از نظر طراحی فیزیکی و مهندسی مواد و ارائه آلیاژهای پیشنهادی آماده ارائه خدمات به جامعه تولید کنندگان این صنایع میباشد. این مجموعه با مد نظر داشتن پارامترهای کیفی و دقت نظر در هزینه های تمام شدهی محصولات و هدف گیری تولید بر اساس بهینه سازی نیازهای مصرف کنندگان محترم، تلاش بر بازگشایی فصل نوینی از محصولات مهندسی-ساخت دارد که در نتیجه منتج به دستاوردهای منحصر به فردی در تولید محصولات مصرفی صنایع فولاد و صنایع معدنی گردیده است

محصولات آرتا اکسون

بیرینگ

امروزه بیرینگ ها در انواع مختلف و در ابعادی بسیار وسیع در سراسر دنیا تولید می شوند. شرکت آرتا اکسون با تکیه بر تجارب چندین ساله در زمینه واردات و تامین تجهیزات صنعتی از قبیل انواع بلبرینگ ها، رولبرینگ ها و یاتاقان ها از شرکت های اروپایی و دیگر منابع و مایندگی های معتبر، آماده ارائه خدمات و تامین محصولات کارخانجات مختلف فعال در صنایع فولاد، معدن، فرآوری و کنسانتره سازی، صنایع سیمان، ریلی و حمل و نقل و ... می باشد.

بیشتر بدانید

فلورین

مجموعه آرتا اکسون با استفاده از تجارب تیم متخصص خود در زمینه استخراج، خردایش و فرآوری انواع کانی های غیر فلزی به طور تخصصی کانی فلئوراسپار (فلورین- CaF2) با تمرکز بر روی به روز رسانی و گرید بندی معادن مختلف در استان سمنان و خراسان رضوی در حال حاضر محصول فلورین خود را با دانه بندی های 0-3، 3-10، 10-60 با گریدهای 65-80 برای مصرف گرید متالورژی، دانه بندی 3-10 و 10-60 با گرید +80 و +85 و همچنین پودر دانه بندی شده با گرید +95 جهت مصرف در صنایع اسیدسازی، کاشی و لعاب، صنایع شیشه و سرامیک به تولیدکنندگان محترم عرضه میدارد.

بیشتر بدانید

کک و ذغال

شرکت آرتا اکسون در زمینه تامین انواع محصولات دسته کک متالورژی و پودر ذغال صنعتی با درصد کربن های 65 تا 85 درصد و دانه بندی های مختلف بصورت بسته بندی های جامبو بگ مورد استفاده در صنایع فولاد و سرب روی آماده ارائه محصول و خدمات می باشد.

بیشتر بدانید

محصولات فولادی

محصولات فولادی تولید شده به سفارش شرکت آرتا اکسون شامل انواع قطعات، گردهای آلیاژی مورد مصرف در صنایع معدنی و انواع گلوله های رول-فورج و ریخته گری جهت استفاده در آسیاهای تر و خشک، معادن مس، سرب و روی، کنسانتره آهن و کانی های فلزی و غیر فلزی دارای پروسه فرآوری میلینگ و همچنین کارخانجات سیمان می باشد.

بیشتر بدانید

برخی از مشتریان ما